lek. dent. Aleksandra Czapska-Janczura

Absolwentka Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu wydziału lekarsko-dentystycznego (2007). Założycielka Magii Uśmiechu. Pracuje zawodowo od ukończenia studiów, cały czas podnosząc swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach i kursach. Aktywnie propaguje profilaktykę wśród dzieci biorąc udział w programach organizowanych przez miasto Wrocław, dzięki którym dzieci już na etapie przedszkolnym poznają prawidłowe zasady higieny jamy ustnej. Ceni sobie dobry kontakt z pacjentem, posiada duże doświadczenie w pracy z dziećmi, wszystkich pacjentów obdarza troską, zachowując pełen profesjonalizm. Kochająca żona, mama Mikołaja i Kaliny, każdą wolną chwilę spędza aktywnie z rodziną.

lek. dent. Martyna Wszelaki

Ukończyła Wydział Lekarsko-Dentystyczny Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Ceni sobie miłą atmosferę w gabinecie i dobry kontakt z pacjentami. Wykazuje dużo cierpliwości w pracy z najmłodszymi. Jeszcze na studiach uczestniczyła w wolontariacie w Indonezji. Stale rozwija swoje umiejętności biorąc udział w kursach i konferencjach stomatologicznych. Prywatnie lubi aktywnie spędzać wolny czas i podróżować po świecie.

dr n.med. Barbara Ujma-Czapska

Specjalista neurologii i neurologii dziecięcej od 40 lat poświęca się leczeniu dzieci chorych na padaczkę, zaburzenia rozwojowe, bóle głowy, choroby zwyrodnieniowe i inne schorzenia z zakresu neurologii dziecięcej. Ordynator oddziału Neurologii Dziecięcej w szpitalu im. Marciniaka we Wrocławiu. Konsultant Wojewódzki ds. Neurologii Dziecięcej dla woj. Dolnośląskiego i Lubuskiego. Wiceprzewodzniczπca Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Neurologii Dziecięcej. Od lat dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem kształcąc profesjonalne kadry nowych specjalistów. Cały wolny czas spędza przychylając nieba wnukom.

lek. med. Tomasz Pytel

W 2001 roku ukończył z wyróżnieniem Wydział Lekarski Akademii Medycznej we Wrocławiu, stypendysta naukowy na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu w Perugii we Włoszech. W 2010 roku uzyskał specjalizację z Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. Swoją przygodę z ortopedią rozpoczął na Oddziale Chirurgii Urazowo- Ortopedycznej Szpitala im. T. Marciniaka we Wrocławiu w 2003 roku, gdzie praktykują do dziś w charakterze starszego asystenta. Stale podnosi swoje kwalifikacje dzięki pracy na 24 godzinnym "ostrym dyżurze" oraz uczestnicząc w kursach i sympozjach naukowych w kraju i za granicą. Aktywny członek Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Chirurgii Artroskopowej. Prywatnie jest mężem, ojcem trójki dzieci, domową złotą rączką, fanem dwóch kółek o napędzie nożnym i zapalonym ogrodnikiem.